Contact & Adressen

Waar kan je ons vinden en zijn we te bereiken?

Hoofdkantoor Genk

Taunusweg 8
3600 GENK
Tel. 089 620 320
Fax 089 620 382
E-mail: info@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-vrij   8.00u - 12.00u en 12.30u - 17.00u
zaterdag & zondag gesloten

Klik hier voor een plan

 

Afhaalfilialen

Aarschot
Ter Heidelaan 54b
Industriezone Aarschot D124
3200 AARSCHOT
Tel. 016 570 520
Fax 016 563 360
E-mail: aarschot@lambrechts.eu  

Openingsuren
ma-do:  7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij:       7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:       8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan


Alleur 
Avenue du Progrès 19
4432 ALLEUR
Tel. 04 247 04 08
Fax 04 247 18 10
E-mail: alleur@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:    07.00u tot 18.00u
vrij:         07.00u tot 16.00u
zat:         08.00u tot 12.00u 
zondag gesloten


Bilzen
Tongersestraat 98
3740 BILZEN 
Tel. 089 752 104
Fax 089 613 458
E-mail: bilzen@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-vrij:     07.00u tot 12.00u en van 12.30u tot 17.30u
zat:           08.00u tot 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan & je route te berekenen


Bree
Industrieterrein Kanaal Noord 1437
3960 BREE
Tel. 089 473 437
Fax 089 473 438
E-mail: bree@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do      7.00u - 12.00u en 12.30u - 17.30u
vrij           7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan


Diest 
Leuvensesteenweg 122
3290 DIEST
Tel. 013 352 030
Fax 013 352 039
E-mail: diest@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:      08.00u tot 17.00u
vrij:           08.00u tot 16.00u
zaterdag & zondag gesloten


Genk
Taunusweg 8
3600 GENK
Tel. 089 620 342
Fax 089 620 389
E-mail: genk@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:     7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij:          7.00u - 12.00u en 12.30u - 17.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan


Grobbendonk    
Herentalsesteenweg 77
2280 GROBBENDONK
Tel.  014 51 00 90
Fax  014 51 17 62
E-mail: grobbendonk@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:     7.00u - 12.00u en 12.30u - 17.30u
vrij:          7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten


Hannuit
Rue de Luxembourg 4 (Zoning de Hannut)
4280 HANNUIT
Tel. 019 519 141
Fax 019 635 752 
E-mail: hannut@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:     7.00u - 12.00u en  12.30u - 17.00u
vrij:          7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten


Hasselt
G. Verwilghensingel 34
3500 HASSELT
Tel. 011 325 127
Fax 011 325 126
E-mail: hasselt@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do     7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij          7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:         9.00u - 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan


Leuven 

Brusselsesteenweg 44
3090 Herent
Tel. 016 22 34 62
Fax 016 62 32 95
E-mail: herent@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:      6.30u - 12u00 en 12u30 - 17.00u
vrij:           6.30u - 12u00 en 12u30 - 16.00u
zaterdag en zondag gesloten

Klik hier voor een plan 
 


Luik 

Blv R. Poincaré 20-24
4020 Luik
tel: 04/344.33.12
fax: 04/343.63.80
E-mail: liege@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:     7.00u - 12.00u en  12.30u - 17.00u
vrij:          7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan en/of routebeschrijving.


Overpelt
Leon Bekaertlaan 2, Nolimpark
3900 OVERPELT
Tel. 011 547 928
Fax 011 547 926
E-mail: overpelt@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:      7.30u tot 12.00u en 12.30u - 17.30u
vrij:           7.30u tot 10.00u en 12.30u - 16.00u
zat:           8.00u tot 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan  


Sint-Truiden

Industriezone Schurhovenveld 4077 (Nijverheidslaan)
3800 Sint-Truiden

Tel. 011 693 979
Fax 011 693 970
E-mail: sint-truiden@lambrechts.eu

Openingsuren
Ma-do:      7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij:           7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:           8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan


Tessenderlo
Kanaalweg 73
3980 TESSENDERLO
Tel: 013 661 627
Fax 013 668 624
E-mail: tessenderlo@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:    7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij:         7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:         8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan


Toonzaal Hasselt

G. Verwilghensingel 36 (ingang via Sasstraat)
3500 HASSELT
Tel. 011 252 477
Fax 011 252 108
E-mail: store@lambrechts.eu

Openingsuren
ma:        10.00u - 20.00u
di-vr:     10.00u - 18.30u
za          10.00u tot 17.00u
zondag gesloten

Klik hier voor een plan


Toonzaal Alleur

Avenue du Progrès 19
4432 ALLEUR
Tel. 04 247 04 08
Fax 04 247 18 10
E-mail: storeliege@lambrechts.eu

Openingsuren

maandag- vrijdag: 10u - 12u en 13u - 18u
za:  10u - 17.00u
zondag  gesloten


Toonzaal Leuven

Brusselsesteenweg 44
3020 Herent (Leuven)
Tel. 016 22 34 62
Fax 016 62 32 95
E-mail: leuven@lambrechts.eu

Openingsuren

dinsdag :  10.00u - 12.00u en 12.30u - 19.30u
woe-vr:      10.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
zat:            10.00u - 12.00u en 12.30u - 17.00u
zondag en maandag  gesloten

Klik hier voor een plan


Toonzaal Grobbendonk

Herentalsesteenweg 77D
2280 Grobbendonk
Tel. 014 510 090
Fax 014 511 762
E-mail: grobbendonk@lambrechts.eu

Openingsuren

di :  9.30u - 12.00u en 12.30u - 19.30u
wo-vr:      9.30u - 12.00u en 12.30u - 17.30u
zat:        10.00u - 12.00u en 12.30u - 17.00u
zondag en maandag  gesloten

Klik hier voor een plan